Dodavatelé

Vyhledání vhodného dodavatele

Všichni, kdo již mají stavbu domu nebo jeho rekonstrukci za sebou, jistě potvrdí, že nejdůležitější je výběr stavební firmy nebo případně firem, které jsou dodavateli jednotlivých prací, materiálů nebo vybavení. Výběr dodavatele s dobrými referencemi a dostatkem zkušeností k typu vybrané stavby ovlivní, zda dostanete za své peníze to, co očekáváte.

Při stavbě není dobré šetřit za každou cenu. Použití nejlevnějších materiálů, komponentů nebo vybavení na hranici norem a nekvalitně odvedená práce často nekvalifikovaných řemeslníků může velmi negativně ovlivnit výsledek.

3D rodinný dům

Proč spolupracovat s námi

Zkušenosti

Od roku 1992 vyprojektovala firma stovky projektů novostaveb a rekonstrukcí.

Kvalita

Prvotním předpokladem kvality je aktualizace technických podkladů a předpisů.

Vybavení

Pro svou práci firma využívá moderní výpočetní techniku CAD a další speciální programy.

Kontrola

Firma disponuje pracovníky s autorizací ČKAIT, kteří provádějí výstupní kontrolu projektů.

Něco o nás

Firma byla založena v roce 1991. Za dobu své existence vyprojektovala stovky staveb, od drobných a jednoduchých až po rozsáhlé a náročné novostavby i rekonstrukce. Svou kvalitu prokázala i vítězstvím v několika obchodních soutěžích. Například při rekonstrukci objektů Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně nebo novostavbě hospodářského pavilonu pro MV ČR a další. Kvalita projektů je zajištěna pracovníky s autorizací České komory autorizovaných inženýrů a techniků. Pro svou práci firma využívá moderní programové vybavení CAD aj. Od roku 1994 firma funguje rovněž jako realitní kancelář.

Kontakt

Projekty staveb

Uniprojekt spol. s r.o.

adresa

Wagnerova 1543, 666 01 Tišnov

E-mail

mail@uniprojekt.cz

Telefon

+420 603 422 367

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě